headerphoto
Start

Technika audiowizualna

Nasze produkty i usługi sprzedawane są w bardzo atrakcyjnych cenach i na optymalnych warunkach, ponieważ współpracujemy bezpośrednio z dystrybutorami i producentami sprzętu audiowizualnego.

Przy zestawianiu i projektowaniu instalacji stosujemy projektory kinowe, instalacje audiowizualne, tablice interaktywne, projektory, projektory multimedialne, lampy do projektorów, rzutniki, ekrany projekcyjne, ekrany tak znanych koncernów jak: Panasonic, Adeo, Plus, Toshiba, Projecta, LG Electronics, Mitsubishi Electronic, Casio i Sanyo. Projektowanie i montaż instalacji jest przeprowadzany przez wykwalifikowanych pracowników mających certyfikaty ukończonych profesjonalnych szkoleń oraz autoryzacje serwisowe.

Pracujemy tylko w oparciu o podzespoły i urządzenia cenionych światowych producentów i dostawców komponentów i sprzętu do instalacji audiowizualnych: PolyVision - amerykański producent tablic interaktywnych, Adeo - włoski wytwórca ekranów, który uruchomił zakład produkcyjny w Polsce, Sanyo - lider w produkcji projektorów w technologi LCD, w ofercie projektory biznesowe, do kina domowego i profesjonalne, Casio - producent projektorów biznesowych (seria Ultra Slim) z unikatową optyką (2-krotny zoom optyczny), Toshiba - producent projektorów i urządzeń audiowizualnych (wizualizery zintegrowane z projektorami), Optoma - producent projektorów w technologi DLP, duża gama modeli z każdej kategorii cenowej, Projecta - największy w Europie wytwórca ekranów projekcyjnych, Kramer - izraelski wytwórca profesjonalnego osprzętu do instalacji audiowizualnych.

Nasza działalność ma charakter pełny. Nasza zróżnicowana oferta obejmuje sprzęt prezentacyjny i zaawansowane podzespoły do sterowania i integracji ze sprzętem. Naszymi najczęstszymi kooperantami są obiekty posiadające sale konferencyjne i szkoleniowe, a także aule, kina, sale koncertowe, ale również mieszkania indywidualne, gdzie podłączono instalacje kina domowego. Nasza firma działa w branży sprzedaży i instalacji sprzętu AV. Rozpoczynamy od doboru sprzętu idealnego do danego pomieszczenia i rzetelnego doradztwa, następnie wykonujemy projekt instalacji AV, robimy ją według planu, instalujemy i konfigurujemy tak, by była gotowa do użytkowania. Prowadzimy również serwis i obsługę posprzedażową, w ramach jakich dokonywane są remonty, prowadzone są prace konserwacyjne przy urządzeniach czy likwidowane są ewentualne usterki.

W obiektywie

informatyka

internet

telekomunikacja


Komentarze zostały wyłączone...